




Апарат для попкорну Camry CR 4480
Машина для поп-корну Camry CR 4480
Camry CR 4480 унікальна машина для попкорну. Готує гігантську миску попкорну менш ніж за 5 хвилин. Попкорн - ідеальна низькокалорійна закуска, яку можна приготувати вдома. З цим пристроєм не потрібно виймати сковороду, додавати масло та найголовніше - немає запаху після приготування попкорну. Корпус залишається прохолодним зовні та легко миється. Апарат для приготування поп-корну не ковзає.
Характеристика апарату для виготовлення поп-корну Camry CR 4480:
Потужність 1200 Вт.
Простота у використанні.
Приготування без олії завдяки циркуляції гарячого повітря.
Живлення: 230 В Частота: 50 Гц
Потужність: 1200 Вт
Попкорн запікається на гарячому повітрі – менше калорій
Легко використовувати
Приготовлено без олії
Увімк./вимкн. перемикач
Розмір 23x19x31см
Вага кг 1.12
Вага в упаковці кг 1.65
EAN: 5908256839564
Країна бренд – Adler (Польща)
Країна виробник - Китай
Гарантія 6 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.12 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 1 294,96 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22227
1 294,96 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







