+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Вакуумна електропіч Adler AD 6415 Sous Vide
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вакуумна піч Adler AD 6415 Sous Vide
Вакуумна електрична піч AD 6415 Sous Vide від Adler являє собою метод приготування, за якого м'ясо або овочі поміщаються у вакуумний пластиковий пакет і повільно готуються за порівняно низької й точно контрольованої температури.
Adler AD 6415 — заглибний су-від, що дає змогу готувати страви в будь-якому жароміцному посуді.
Досить занурити компактний пристрій у каструлю з водою й вибрати необхідні параметри на панелі керування. Він також має функцію таймера до 99 годин. Ця модель має практичний універсальний кронштейн. Нижня частина пристрою, що контактує з водою, виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі. Температура під час приготування за технологією sous vide дуже важлива, тому регулювання температури в Adler AD 6415 здійснюється з точністю до 0,1 °C у діапазоні від 20 °C до 95 °C, що гарантує стабільне приготування продукту.
Характеристика вакуумної печі Adler AD 6415 Sous Vide:
Корпус із неіржавкої сталі з ергономічною м'якою ручкою.
Точкове приготування з електронним регулюванням температури з кроком 0,1 °C
Зберігає вітаміни, поживні речовини та смак їжі
РК-екран
Можна використовувати в каструлях та інших термостійких ємностях заввишки не менш ніж 15 см.
Встановлення температури: 20°C - 95°C
Функція: підтримка температури
Таймер від 1 хв до 99,59 хв
Потужність: 1000 Вт
Електроживлення: 230 В, 50 Гц,
Багатофункціональний світлодіодний дисплей
Вибір температури та часу
Максимальна місткість контейнера до 20 літрів.
Затискач для кріплення до контейнера для приготування їжі.
Знімний радіатор для легкого очищення.
Розміри (ВхШхГ), см: 42 х 16 х 10
Маса кг 0,9
Вага в паковання кг 1,64
Код EAN: 5903887804066
Країна бренд — Adler (Польща)
Країна-виробник — Китай
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна потужність печі | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Максимальна температура нагріву | 95 град. |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Максимальний час установки таймера | 99 |
- Ціна: 93 844,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22231
93 844,80 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








