




Вентилятор настільний Esperanza Chinook EHF003WE
Настільний вентилятор Esperanza Chinook EHF003WE
Вентилятор швидко та легко створить комфортні умови у вашому будинку, щоб ви могли насолоджуватися прохолодним вітерцем. Пристрій має невеликі розміри, що дозволяє брати його з собою будь-куди. Завдяки елегантному дизайну та доступним кольорам наш вентилятор легко вписується в будь-який простір, як в офісі, так і вдома. Протестовано дитячими пальцями, сітчасте покриття забезпечує безпеку малюків. Нехай легкий вітерець освіжить ваш офіс та будинок!
Характеристика настільного вентилятора Esperanza Chinook EHF003WE:
Потужність: 40 Вт
Електроживлення: 220-230В/50Гц
3 швидкості
Висота: 38 см
Ширина: 35 см
Діаметр леза: 30 см
Довжина шнура живлення: 1,5 м
Автоматичне поворот на 90° регулювання кута нахилу
Передні та задні захисні грати
захист від перегріву
Клас захисту від ураження електричним струмом: II
Країна бренд – Esperanza (Польща)
Країна виробник – Китай
Гарантія 12 місяців
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера.
** Вибір конкретного кольору не здійснюється.
Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 300 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кут повороту | 90 град. |
| Рівень шуму | 50.1 дБ |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
- Ціна: 746,97 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22529
746,97 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






