




Годинник мережевий VST-864-6 підсвітка білий, USB
Годинник мережевий VST-865-1 підсвічування біле
Wooden Watch LED - це цифровий настільний годинник з яскравим дисплеєм. Колір світлодіодних цифр червоний. Форма годинника: прямокутний паралелепіпед; Керування звуком — лясніть у долоні, щоб увімкнути годинник. Закруглені кути годинника безпечні для сімей з дітьми. Може працювати від адаптера або акумулятора. Чудово гармонує з дерев'яними меблями. Годинник виглядає як дерево, але достатньо підключити блок живлення, він відразу оживає і перетворюється на багатофункціональний світлодіодний годинник. Вони вкриті тонким шаром шпону, крізь який світяться світлодіоди. Світлодіодне підсвічування добре видно як у темряві, так і при яскравому сонячному світлі, яскраве підсвічування цифр проектується крізь дерев'яну панель.
Характеристика годинник мережний VST-865-1 підсвічування червоне:
Яскравість до 50% з 18:00 до 7:00;
Адаптер постійного струму 6 або 4 батарейки ААА 1,5 В (не входять в комплект);
Декілька варіантів звуку будильника;
Температура відображається у градусах Цельсія чи Фаренгейта;
Формат часу може бути 12 чи 24 години;
Розміри: 21 х 4,5 х 9 см;
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера.
** Вибір конкретного кольору не здійснюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VST |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Трикутна |
| Колір циферблату | Червоний |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
- Ціна: 525 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17956
525 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



