




Кухонний комбайн-блендер Silver Crest SKM 600 B2 pink
Кухонний комбайн-блендер Silver Crest SKM 600 B2 pink
Міксер Silver Crest SKM 600 B2 pink – це високоякісний пристрій для замішування. Пам'ятайте, що від якості тесту залежить смак готового виробу. Залежно від того, яке борошно ви виберете (чи то пшеничне, гречане, житнє чи інше), тісто доведеться замішувати по-різному і кухонний комбайн Silver Crest SKM 600 B2 pink (від виробника побутової техніки) вам просто не заміниш. в цьому ). Зарекомендував себе з дуже позитивного боку, ціна – якість.
Ручний заміс не завжди ефективний, оскільки потребує багато часу та сил. З Silver Crest SKM 600 B2 pink цей процес замішування займає набагато менше часу, залишаючи вам час для інших не менш важливих справ. Якщо на домашній кухні блендер - просто хороший помічник, то на професійній кухні (кафе, барі або ресторані) він просто незамінний і завжди має бути готовим до важкої роботи.
Silver Crest SKM 600 B2 – професійний кухонний комбайн з високою потужністю 600 Вт. Він має унікальну обертову планетарну систему (планетарна система з барабаном, що обертається, і мішалкою зустрічного обертання при рівномірному, рівномірному і ретельному перемішуванні інгредієнтів).
Характеристика кухонного комбайна Silver Crest SKM 600 B2 pink:
Потужність 600Вт.
енергетичний клас А++;
Електроживлення 220В~50Гц;
планетарна система з мішалками, що обертаються;
Елегантний, практичний та ергономічний дизайн;
Блендери для білків, густих сумішей, кремів та іншого;
Якісні змішувачі з нержавіючої сталі
8 різних швидкісних режимів;
регулярний технологічний контролер;
функція турбо;
Зрозуміла система підключення змішувачів;
Знімна чаша із високоякісної нержавіючої сталі ємністю 5 л.;
Бризгозахисна кришка з отворами для додавання інгредієнтів;
Нековзна підстава пристрою на присосках;
зміна виправлення;
Зручно зберігати, не займає багато місця на кухні;
Корпус підвищеної міцності;
Вага 3,98 кг.
Розміри 35 х 21,6 х 32,9 см
Країна бренд - Silver Crest (Німеччина)
Країна виробник – Німеччина
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.98 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Голова тістоміса | Підйомна |
| Завантаження тесту | 2 кг |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Механізм кріплення чаші | знімна дежа |
| Механізм піднімання голови | підйомна траверса |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна споживана потужність | 600 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип насадки обладнання | Гак, Віночок, Бітер |
- Ціна: 86 127,30 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17921
86 127,30 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








