




Радіоприймач GOLON RX-BT978S
Радіоприймач AM, FM, GOLON RX-BT978S
Аварійне радіо, яке може живитися 4 різними способами, що дозволяє використовувати його в різних ситуаціях і умовах.
Багатофункціональний пристрій забезпечить вам комфорт від можливості прослуховування радіо, а також допоможе у скрутну хвилину своєю надійністю. Вам не потрібно турбуватися про те, що він швидко розрядиться, тому що дозволяє використовувати його протягом 10 годин.
Найбільш важливі переваги:
HiFi Sound - висока якість звуку
FM/AM Radio - прийом усіх радіостанцій
1000 мАг - ємний акумулятор забезпечує максимум
10 годин прослуховування радіо
Multipower - пристрій із живленням від власного акумулятора, сонячної батареї, батарей R20/D або просто від мережі.
Powerbank – можливість заряджати пристрої через порт USB
Вбудований ліхтарик
Чорний колір
Параметри:
Діапазон частот: FM: 88-108 МГц/AM: 530-1710 кГц
Розміри: 200 х 120 х 90 мм Вага: 310 г Матеріал виробу: АБС-пластик
Максимальна потужність: 9 Вт
Робоча напруга: 2,7 - 4,2 В Акумулятор: літій-іонний 1000 мАг / 3,7 В (E)
Рівень водонепроникності: IPX3
Комплектація:
Портативна радіостанція RX-BT978S
Акумуляторна батарея
Кабель живлення
Коробка
Гарантія 6 міс.
Гарантія – 6 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
**Вибір конкретних кольорів не надається.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOLON |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Особливості | Ліхтарик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 310 г |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 574 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17880
574 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








