+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Радіоприймач GOLON RX-BT031
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіоприймач AM, FM, SW GOLON RX-BT031
ВИСОКА ЯКІСТЬ І СТИЛЬ
Високоякісне туристичне радіо з вбудованим USB-входом. Ідеально підходить для прослуховування вдома та на природі. Радіо обладнане гучномовцем і відкидною антеною, що гарантує гарне приймання сигналу.
Вбудований акумулятор великої ємності дасть змогу тривалий час роботи та розв'яже проблему постійної заміни акумулятора. Заряджання відбувається після під'єднання радіо до розетки 220 В. Також можливе живлення від 2 батарей R20 (не входить до комплекту).
Завдяки вбудованому USB-входу та пристрою читання SD-карт ми можемо під'єднати зовнішній носій і слухати нашу улюблену музику, де захотою.
Технічні характеристики:
Частотний діапазон:
FM: 88 - 108 МГц
AM: 530-1710 кГц
SW1-2:5.9-18 МГц
Бренд: GOLON
модель: RX-BT031
Матеріал: ABS пластик
Потужність: 3 Вт
Під'єднання Bluetooth
Слухайте музику MP3/WMA з: USB/SD/MMC карти
3 групи: FM/AM/TV/SW
Висока чутливість
Ємність акумулятора: 600mAh / 3.7V
Живлення: 220В/50Гц
Зарядна напруга: DC 3V (UM - 1x2шт.)
У комплект постачання входить: 1 радіо RX-BT031, 1 зарядний кабель і 1 батарея 3.7V
Гарантія — 6 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
**Вибір конкретних кольорів не надається.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOLON |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | USB-роз'єм, Вихід на навушники |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 мес |
- Ціна: 36 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17776
36 750 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








