+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Радіоприймач Blow RA 3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіоприймач AM, FM, SW Blow RA 3 з живленням від мережі
Сучасне портативне аналогове радіо приймає частоти AM, FM і SW. Пристрій також обладнаний приймачем Bluetooth, входами USB і microSD. Рація виготовлена в унікальному ретро, що привертає увагу стилі.
Живлення від батарейок і мережевої розетки.
Радіо працює від батареї та від мережі, що означає, що ми можемо використовувати його практично в будь-якому місці, де нам зручно. Вдома, в офісі або кабінеті пристрій може працювати після під'єднання до мережевої розетки, а коли це неможливо, радіо може живитися від двох батарейок R20.
Музика з будь-якого джерела.
Великі функції пристрою дають змогу не тільки слухати FM- та AM-радіо, але й слухати улюблені пісні з таких носіїв, як-от карта пам'яті або флешка. Крім того, радіо обладнане модулем Bluetooth, через який ми можемо під'єднати наш телефон, планшет або ноутбук і відтворювати музику або інші саундтреки з цього пристрою.
Важливі особливості
Обертова телескопічна антена дасть змогу точно настроїти для найкращого приймання радіостанцій, а вбудований потенціометр відрегулює гучність відповідно до поточних потреб. Ви також можете під'єднати навушники до магнітоли через вхід 3,5 мм.
Технічні характеристики:
Аналогове настроювання AM/FM: AM 530-1600 кГц, FM 87,5-108 МГц
Антена: телескопічна, максимальна довжина 60 см.
Bluetooth: ДА
Динамік: 2,5 дюйма з чудовою якістю звуку
Напруга: 230 В / 50 Гц
Електроживлення: мережа (230 В/50 Гц) або акумулятор (2 батареї R20)
Входи: USB, microSD
Гарантія — 6 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
**Вибір конкретних кольорів не надається.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blow |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | USB-роз'єм, Вихід на навушники |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 840 г |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 мес |
- Ціна: 40 792,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17775
40 792,50 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








