+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Радіоприймач FERVENT FR — 182 US
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативне радіо з сонячною панеллю AM, FM, SW FERVENT FR - 182 US
Ідеально підходить для прослуховування в будинку та для виїздів на природу, табір, кемпінг. Робота від акумулятора або мережі 230 В. Ще однією перевагою є вбудований ліхтарик.
Характеристика радіоприймача FERVENT FR - 182 US:
Діапазон частот FM: 87 – 108 МГц
Діапазон частот AM: 513 – 1629 кГц
Діапазон частот SW: 5,5-17,0 МГц
USB-порт: Так
Слот для карток TF: Так (до 32 ГБ)
Живлення: акумуляторні батареї або 2 батареї R20 або мережа
Вбудоване світло: Так
Колір: чорний/золотий/сріблястий
Розміри: 10 х 17 х 5 см
Комплектиція:
радіо, USB-кабель, батарея, оригінальна упаковка.
Гарантія – 6 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
**Вибір конкретних кольорів не надається.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fervent |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Особливості | USB-роз'єм, Вихід на навушники |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 400,06 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17774
400,06 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








