




Ваги підлогові електронні з підсвіткою скляні квадратні AT-26-3-1
Підлогові ваги AT-26-3-1
Підлогові ваги AT-26-3-1 - це знахідка як для прихильників здорового способу життя, так і для естетів.
Тепер ви можете не тільки легко контролювати свою вагу, але також і прикрасити свою квартиру стильним аксесуаром. Для вашої зручності всі дані відображаються на яскравому рідкокристалічному дисплеї.
Ваги включаються і відключаються автоматично, що надовго збереже заряд батареї.
Характеристики підлогові ваги AT-26-3-1:
- Елементи живлення: 2 х ААА;
- 4 високоточних датчика;
- LCD-дисплей;
- Датчик температури;
- Індикатор заряду батареї;
- Індикатор перевантаження;
- Тип: Електронні;
- Габарити (ВхШхГ): 27 x 27 x 3 см;
- Вага, кг: 0.7;
- Максимальне навантаження кг: до 180;
- Автоматичне включення / вимикання;
- Призначення: Побутові;
- Матеріал платформи: Скло;
- Точність вимірювання кг: 0.1.
- Країна-виробник товару: Китай.
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Система діагностики | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Функція автовключення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
- Ціна: 304,34 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17572
304,34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






