+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Радио Bluetooth колонка ESS-209A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіоприймач колонка від мережі та акумулятора з USB, SD, FM, AUX, Bluetooth 27см*23см*12см ESS-209A
Батарея: 1500mAh 3.7V
Wi-Fi Музика: Інше
Кількість корпусів гучномовців: 1
Аудіо кросовер: Повний діапазон
Розмір НЧ-динаміка / Повнодіапазонний розмір: 15 см
Тип набору: Динамік
Матеріал: пластик
Зв'язок: AUX, bluetooth, usb
PMPO: 5 Вт
Підтримка карток пам'яті: Так
Тип динаміка: портативний
Матеріал корпуса: пластик
Екран дисплея: Так
Розмір ВЧ-динаміка: 2"
Гарантія 1 місяць
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера.
** Вибір конкретного кольору не здіснюється.
Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | FM-приймач |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 787,40 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17674
787,40 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



