




Портативна колонка бездротової ECG BTS K1 Black
Портативна колонка бездротова ECG BTS K1 Black
Висока якість звуку
Bluetooth 4.2
Потужний підсилювач з DSP
Підтримує функцію TWS (True Wireless Stereo) - об'єднання двох однакових пристроїв (стерео)
Водонепроникність - IPX 6
Потужність: 9 Вт (2 x 4,5 Вт)
Гучномовець: 2x діаметром 45 мм
Літій-іонний акумулятор: 2200 мАг
Час відтворення: 7 годин при гучності 70%.
FM радіо з цифровим тюнером
Аналоговий вхід AUX IN: 3,5 мм
Підтримка форматів: MP3, WAV, WMA, APE, FLAC
Вбудований мікрофон Hands-free - використовуйте вбудований мікрофон, щоб телефонувати вголос і без рук
Відтворення музики з карти micro SD
Карта пам'яті SD до 32 Гб
Розміри: 64 x 186 x 64 мм
Вага 0,44 кг
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Чехія |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 6 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.43 кг |
| Висота | 68 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Ширина | 168 мм |
- Ціна: 2 620,28 ₴
- Немає в наявності
- Код: ECG BTS K1 Black
2 620,28 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








