




Радио-часы ECG RB 010 White
Радіо-годинник ECG RB 010 White
Radio Alarm ECG може відтворювати музику з вашого радіо, смартфона або MP3-плеєра. Цей компактний пристрій функціонує як будильник і портативне радіо в одному пристрої. Підключіть свій мобільний телефон до зарядного пристрою, поки слухатимете улюблені пісні зі списку відтворення. Radio Alarm ECG відтворюватиме музику з надзвичайною чіткістю. Прокидайтеся вчасно за допомогою радіобудильника ECG RB 010.
Характеристика радіо-годинника ECG RB 010 White:
FM-тюнер
PLL з цифровим налаштуванням
10 станцій пам'яті FM
Цифровий годинник / будильник
Будильник радіо або муз сигнал
Функція повтору
Таймер вимкнення
Живлення: 230 V ~ 50 HZ або постійного струму 2XAAA
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | AAA |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Дисплей |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 |
- Ціна: 756,83 ₴
- В наявності
- Код: ECG RB 010 White
869,92 ₴
756,83 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






