




Радіо-часи ECG R-300-U-White
Радіо-годинник ECG R 300 U White
Насолоджуйтесь своєю відпусткою, подорожжю на човні чи кемпінгу з музикою з улюбленого радіо завдяки цьому практичному портативному настільному MP3-радіо ECG R 300 U, елегантного білого кольору. Простий дизайн, легкий і з великим радіусом дії, це настільне MP3 радіо ECG R 300 U незабаром стане вашим вірним супутником у пригодах. Окрім функції радіо, він також має цифровий годинник із будильником, тож ви можете розраховувати на те, що він будитиме вас щоранку у потрібний час. Цей портативний настільний MP3-радіопристрій ECG R 300 U також може стати гарним подарунком для тих, хто любить природу та подорожі.
Характеристика радіо-годинника ECG R 300 U White:
USB-вхід
Відтворення MP3 з SD-картки
PLL FM-тюнер із цифровим налаштуванням
Вхід AUX 3,5 мм для MP3-плеєра/телефону
Цифровий годинник / будильник / годинник та дата
Подвійний сигнал будильника
РК-дисплей з підсвічуванням
Яскравість дисплея, що регулюється.
Аудіовихід 2 x 3 Вт
Живлення: адаптер змінного струму / 4 батареї типу AAA
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Дисплей, USB-роз'єм, Вихід на навушники |
| Харчування | AAA |
| Тип | Приймач |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 1000 кг |
| Висота | 156 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тюнер | Цифровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 |
- Ціна: 2 420 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15896
2 420 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








