+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Радіоприймач ECG R 155 U Blue
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіоприймач цифровий FM-тюнер ECG R 155 U Blue
Задовольніть свій авантюрний дух цим сучасним портативним радіо традиційного та практичного дизайну, молодіжного синього кольору. Це портативне радіо має цифровий FM-тюнер, який підтримує понад 50 збережених станцій, має вхід USB і підтримує карти SD і micro SD, тож ви також можете відтворювати улюблену збережену музику через нього. Міцний акумулятор дозволить вам насолоджуватися музикою кілька годин. І, нарешті, якщо ви вирішили купити його комусь на подарунок, будьте впевнені, що зробили правильний крок.
Характеристика радіоприймача FM-тюнер ECG R 155 U Blue:
Цифровий FM-тюнер
50 запам'ятованих станцій
Діапазон частот 87,5-108 MHz
USB / SD / micro SD
Вхід адаптера
Літій-іонний акумулятор ємністю 400 мАг
USB кабель
Телескопічна антена
Вихід для навушників
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Чехія |
| Особливості | Дисплей, USB-роз'єм, Вихід на навушники |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Цифровий |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 116 г |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 975,78 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17130
975,78 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






