




Кофеварка ECG KP 2116 Easy
Кавоварка ECG KP 2116 Easy
Кавоварка для фільтрованої кави
Ідеально підходить для одночасного приготування 10 чашок кави.
Резервуар для води об'ємом 1,25 л
Знімний постійний нейлоновий фільтр, що миється.
Можливість приготування чаю
Функція підтримки температури
Функція «Anti-drip» – перешкоджає стіканню крапель напою при знятті скляного глека
Індикатор рівня води
Вимикач зі світлодіодним індикатором
Захист від перегріву
Скляний глечик з практичною кришкою, що закривається
Термоізольована ручка глека
Знімна воронка для спрощення догляду
Нековзні ніжки
Аксесуари: мірна ложка для кави
Номінальна напруга: 220-240 В ~ 50-60 Гц
Номінальна споживана потужність: 750 Вт
* Колірний тон продукту може відрізнятись від представленого на фото, це також залежить від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Технічні характеристики та аксесуари можуть бути змінені без попередження.
Магазин не несе відповідальності за будь-які зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.25 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 1 335,60 ₴
- В наявності
- Код: ECG KP 2116 Easy
1 535,17 ₴
1 335,60 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








