

Вентилятор настольный ECG FT 30a
Вентилятор ECG FT 30a
Вентилятор ECG FT 30a потужністю 40 Вт. Має стабільну базу, що дозволяє його розміщувати на нерівних поверхнях, не побоюючись падіння. Вентилятор ECG FT 30a має лопаті з діаметром 30 см. Дві швидкості дозволяють вибрати швидкість потоку повітря. Є можливість включити режим маятник, поворотні рухи вентилятора на 90 градусів. Вентилятор ідеально підходить в будь-яку квартиру або офіс.
Характеристика вентилятора ECG FT 30a:
3 рівня подачі повітря;
Рухлива робоча частина;
Регулювання вертикального нахилу;
Діаметр лопатки вентилятора: 300 мм;
Діаметр робоча частина: мм;
Висота: 490 мм;
Максимальна швидкість повітря: м / с;
Довжина шнура живлення: 1,6 м;
Рівень шуму: 61 Дб;
Матеріал: пластик;
Колір: білий;
Живлення: 220-240 В, 50 Гц;
Номінальна потужність: 40 Вт;
Розмір Г/Ш/В см: 22,5 х 35 х 49;
Розмір в упаковці Г/Ш/В см: 17,5 х 37 х 34,5;
Вага: 1,7 кг.
Вага в упакуванні: 2 кг.
Гарантія 1 рік;
EAN:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 300 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кут повороту | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Ні |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
- Ціна: 1 057,35 ₴
- В наявності
- Код: ECG FT 30a
1 215,34 ₴
1 057,35 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



