

Сковорода гриль Bohmann BH 205-28 MRB
Сковорода гриль Bohmann BH 205-28 MRB
Сковорода-гриль з гранітним покриттям Bohmann BH 205-28 MRB - це досить новий варіант кухонного начиння. Незважаючи на те, що гранітне покриття поширилося нещодавно, як уже встигло зайняти своє заслужене місце в рядах товарів для приготування їжі. Багато фахівців в один голос стверджують, що незабаром гранітне покриття витіснить тефлонове. Воно володіє найтвердішим і стійким до подряпин днищем, що забезпечує довговічне і практичне використання.
Характеристика сковороди-гриль Bohmann BH 205-28 MRB:
Виготовлена з литого алюмінію
Антипригарне гранітне покриття
Рифлена поверхня
Кришка скляна з паровідведенням
Стильна, ергономічна ручка
Їжа не пригорає
Екологічно чисті матеріали, довговічність
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Легко чиститься
Можна мити в посудомийній машині
Розмір: 28х28 см
Висота: 4 см.
Колір чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohmann |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Висота стінок | 4 см |
| Довжина посуду | 28 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Форма | Квадратна |
| Ширина посуду | 28 см |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
- Ціна: 895,62 ₴
- В наявності
- Код: 17073
1 017,75 ₴
895,62 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



