




Праска парова Camry CR 5020
Праска парова Camry CR 5020
Парова праска Camry CR 5020 з унікальним дизайном, який дозволяє прасувати не тільки в горизонтальному положенні, але також у вертикальному, наприклад штори або фіранки. Максимальна потужність 2200 Вт легко розгладжує складки з будь-якого типу тканини, і одночасно обробляють пором, без ризику пошкодження тонкого матеріалу. Пристрій зручно і комфортно завдяки шнура завдовжки 1,5 м і регульованою по висоті штатив. CR 5020 Парова праска є ідеальним інструментом для прасування тканин і матеріалів з високою площею поверхні, а також тих, які важко розкладаються на традиційному прасувальної дошки.
Характеристики Camry CR 5020:
Потужність номінальна 1500 Вт;
потужність максимальна 2200 Вт;
пускова кнопка з підсвічуванням;
можливість прасування у вертикальному і горизонтальному положенні;
ефективно розгладжує щільні і делікатні тканини;
регульована ручка на потрібну довжину;
продуктивність пари: 28-30 м/хв;
знімний резервуар для води 1,3 літра;
довжина кабелю 1,5 м;
швидко нагрівається;
в комплекті вішалка і стійка;
добре пересувається по підлозі, з допомогою 4 прогумованих коліс;
високоміцний шланг;
стильний, ергономічний дизайн;
харчування: 220 В ~ 50 Гц.
Гарантія 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.3 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Продуктивність пари | 30 г/хв |
| Регулювання сили пара | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 345 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Затискач для брюк | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Мірна чаша | Так |
| Парковка | горизонтальна |
| Протикраплинна система | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Температура пара | 100 град. |
| Терморегулятор | Так |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Зручний легкий термоизолированый шланг типу «Cool - Touch» (холодний доторк); |
| Напруга живлення | 220 В, 50/60 Гц. |
| регульований по висоті кронштейн з вішалкою | 4 положення |
- Ціна: 3 081,52 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22599
3 081,52 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




