+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32




Сушка для фруктів і овочів Niewiadow TYP 970 PS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушка для фруктів і овочів Niewiadow TYP 970
Конвективна сушка Niewiadow допоможе висушити фрукти, овочі, горіхи, ягоди, рибу, м'ясо, зелень, хліб і багато іншого. У вашому розпорядженні 4 прозорих піддону над нагрівальним елементом. Потужність 300 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Niewiadow |
| Країна виробник | Китай |
| Вид секцій | лоток |
| Висота секцій | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр секцій | 300 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 840 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12643
840 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



