

Машинка для видалення катишків Mesko MS 9613 Red
Машинка для видалення катишків Mesko MS 9613 Red
Машинка для видалення катишків призводить зношену тканину у неї початковий елегантний вигляд. Завдяки цьому Ваш улюблений светр або м'яке крісло будуть як нові, після обробки Mesko MS 9613. Вона видаляє кошлатость, нитки, пух з тканини, одягу, ковдр і навіть килимів.
Машинка для видалення Mesko MS 9613 проста у використанні, має сучасний ергономічний дизайн. Завдяки дистанційному кільцю щітка видаляє пух, не порушує структуру тканини. Набір включає в себе щітку для чищення машинки. Пристрій рекомендовано для трикотажу і будь-яких вовняних тканин, зокрема, для ангори і мохеру.

Гарантія 1 рік
EAN: 5908256836693
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Вживані |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.185 кг |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 123 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 243 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11255
243 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



