




Фритюрниця Adler AD 4905 1,5 л.
Фритюрниця Adler AD 4905 (1,5 L)
Функціональна, дуже зручно фритюрниці Adler AD 4905 потужністю 1000 Вт. 1,5 літровий контейнер може підготувати значну кількість картоплею фрі. З можливістю зняття контейнера для масла і піднімаючи кошик з картоплею фрі, фритюрниця є надзвичайно проста у використанні і догляді. Кошик, навіть з підігрівом, ви можете дістати спеціальною ручкою, що входить в комплект. Пристрій має вбудований термостат, фільтр, і вікно в кришці, що дозволяє оцінити, наскільки прожарений продукт. Пристрій моделі 4905 AD так, що б запобігти поширенню диму і запах олії.
Характеристика фритюрниця Adler AD 4905:
Потужність: 1000 Вт
Ємність 1,5 л
Знімний контейнер масла
Фільтр в кришці
Вікно в кришці
Регульований термостат
Індикатор
Кошик для чіпів з функцією підйому
Знімна рукоятка для підйому кошика
Не нагрівається ручка.
Вага: 3,35 кг
Розміри упаковки: 26,1 х 26,1 х 26,3 см
Гарантія 1 рік.
EAN: 5908256833616

Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Мариупол, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. Та інші міста і села.
Контактні телефони:
098-695-11-51
044-362-08-33
066-615-83-03
073-407-82-12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм масла | 1.5 л |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне відкривання кришки | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Ручки для перенесення | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.35 кг |
| Висота | 261 мм |
| Глибина | 263 мм |
| Ширина | 261 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | регульований багатоступінчастий плавний термостат до 190°C; |
- Ціна: 888 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11426
888 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





