




Машинка для стрижки волосся Camry CR 2819
Машинка для стрижки волосся Camry CR 2819
Машинка для стрижки CR 2819 являє собою модель для тих пристроїв, що вимагають стійкості і надійності. Машинки для стрижки оснащена надійною голову з нержавіючої сталі, що забезпечує безперебійну роботу. Використання сталевого леза дозволить швидко і ефективно стригтися.
Крім того стрижки можна регулювати довжину стрижки, з двома двосторонньої лезами.
Голова і леза з нержавіючої сталі
4 насадки 3, 6, 9, 12 мм
Живлення від батареї.
У тому числі машинне масло для змащування, щіточка і батарейки.
Вага: 0,625 kg.
Живлення: 220-240 В ~ 50 Гц; 2,5 Вт
Гарантія 1 рік.
У тому числі машинне масло для змащування, щіточка та батарейки
Вага: 0,625 kg
Живлення: 220-240 В ~ 50 Гц; 2,5 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.625 кг |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
- Ціна: 430,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11476
430,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





