




Машинка для стрижки волосся Mesko MS 2817
Машинка для стрижки волосся Mesko MS 2817
Практична і зручна у використанні машинка для стрижки волосся MS 2817. Її ергономічна форма, яка відповідає руки ідеально підходить для легкої стрижки. Пристрій забезпечує широкі можливості для регулювання довжини стрижки завдяки рухливим 2 насадкам. Вона також дозволяє вам вибрати точну довжину від 6 до 21 мм. Для вашої зручності, в комплект також входить ножиці, машинне масло, щітку і гребінець. Працює не тільки від мережі, але і від батареї.

Характеристика стрижки Mesko MS 2817:
Леза з високоякісної нержавіюча сталь;
Запатентована система для точного регулювання довжини;
Кількість установок довжини волосся: 5;
Діапазон встановлення довжини: короткий гребінь: 6-21 мм;
Функція - филировки;
Працює від вбудованої батареї або від мережі;
Зарядка від мережі 220 в ~ 50 Гц;
Вага нетто 1 шт.: 0,24 кг;
Вага брутто 1 шт.: 0,3 кг;
Розміри упаковки: 17,9 x 5,6 x 24 див.
Комплектація: ножиці, масло, щітка, гребінець, шнурок для зарядки.
Гарантія 1 рік.
EAN: 5908256833180
Кілька слів про марку Mesko:
Mesko відомий в Польщі та ЄС марки сегмента побутової техніки. Продукти, пропоновані високої якості, відрізняється сучасним дизайном, інноваційними технічними рішеннями і високим ступенем практичної корисності. З його інноваційної та унікальною досліджень і випробувань, продукти Mesko відповідати очікуванням клієнтів. Техніка Mesko проводяться на великих і відомих заводах, що гарантує високу якість своєї продукції. Всі продукти мають маркування СЕ і сертифікат НИЗ і мають 12-місячної гарантією, що проводиться Центральною служби Польщі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Максимальна довжина підстригання | 21 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 6 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Колір корпусу | Антрацит |
- Ціна: 378,78 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11475
378,78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





