




Сковорода чавунна OMS 3265-27-1,8 л-Black 27 х 4 см
Сковорода чугунная OMS 3265-27-1,8л-Black
Сковорода чугунна з товстими стінками відрізняється універсальністю в експлуатації. У ній можна готувати м'ясні, рибні страви, запіканки, піцу, випічку, овочі тощо. Завдяки сучасним матеріалам жаровні швидко нагрівається і рівномірно розподіляє температуру, що дозволяє зберегти максимальну кількість корисних речовин у готовому блюді. Їжа не пристає до дна виробу, тому його легко доглядати.
Сковорода із чавуну зі зливальним носиком "OMS Collection" - незамінна класика на кухні. Чавун - один з кращих матеріалів для приготування їжі, що має особливу властивість: рівномірно розподіляє тепло по всій поверхні і рідина всередині такої сковороди зберігається в необхідній кількості. Такий посуд ідеальний для страв на повільному вогні. Цю сковороду можна використовувати для зберігання та маринування їжі, первинної обсмажування, пасування їжі, тушіння. Виріб легко миється в посудомийній машині, сильні забруднення видаляються за допомогою замочування.
Чавун вважаються одними з найкращих та найбільш універсальних матеріалів для виготовлення кухонного посуду.
- без втрати вітамінів та мінералів при готуванні їжі;
- підходить для використання в духовках та на всіх типах плит/варильних поверхнях.
Виробник: O.M.S.
Колір: Чорний (Black)
Країна виробництва: Туреччина
Матеріал: чавун
Кришка: ні
Ручки: чавун (ціліснолиті)
Розмір, см: 27 х 4
Об'єм, л: 1,8
Товщина стінок, мм: 3,5
Вага, кг: 2,27
Вага з упаковкою, кг: 2,50
Кількість предметів: 1
Тип плити: всі, включаючи індукційну
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OMS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Верхній діаметр посуду | 27 (см) |
| Висота стінок | 4 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал ручок | Чавун |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 2.27 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зливний носик | Так |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Товщина стінки | 3.5 мм |
- Ціна: 1 684,10 ₴
- В наявності
- Код: OMS 3265-27-1,8л-Black
1 935,75 ₴
1 684,10 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





