+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32
-13%










Форма для запекания OMS 3213-Grey (35х27х7) 5 л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для випічки з а/п покриттям OMS 3213-Grey (35х27х7) 5 л
Здорова форма для випічки з товстими стінками відрізняється універсальністю в експлуатації. У ньому можна готувати м'ясні, рибні страви, запіканки, піцу, випічку, овочі тощо. Завдяки сучасним матеріалам форма OMS 3213-Grey швидко нагрівається і рівномірно розподіляє температуру, що дозволяє зберегти максимальну кількість корисних речовин у готовій страві. Їжа не пристає до дна виробу, тому його легко доглядати.
Характеристика форми для випічки з а/п покриттям OMS 3213-Grey (35х27х7) 5 л:
Розмір: 35х27х7 см;
Об'єм: 5 літрів.
Товщина стінок: 4 мм;
Колір: сірий
Вага, кг: 1,81
Вага з упаковкою, кг: 1,99
Кількість предметів: 1
Тип плити: всі, крім індукції
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OMS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 70 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Загальний об`єм форми | 5000 мл |
| Колір | Сірий |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення форми | Для птиці, Для риби, Для пирога, Для м'яса |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Товщина матеріалу | 4 мм |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 1 482,78 ₴
- В наявності
- Код: OMS 3213-Grey
1 704,35 ₴
1 482,78 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




