+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Соковитискач Adler AD 4111 1000 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соковитискач Adler AD 4111
Соковитискач Adler AD 4111 – призначені для будь-яких овочів і фруктів, включаючи цитрусові. В залежності від типу сепаратора поділяються на два види. Сік з овочів і фруктів почали вичавлювати ще дуже давно. Багатошвидкісні універсальні соковижималка Adler AD 4111 підходять для переробки фруктів, овочів різних розмірів і різної твердості, ягід, зелені, трав. Найпростіші соковижималки призначені для короткочасної роботи на відміну від професійних і універсальних, що переробляють продукти безперервно і необмежений час. У процесі роботи вони автоматично самоочищаються. Конструкція і якість виготовлення визначають безпеку соковижималки при користуванні. Виробник Adler гарантує безпеку міжнародним сертифікатом і при цьому споживач повинен суворо дотримуватися правил керівництва по експлуатації. Абсолютно будь-яка соковижималка вимагає постійного догляду. Корпус і кнопки управління регулярно протирайте вологою тканиною, насадки мийте теплою водою під краном. Ситечко, оснащене гострими зубцями, мийте спеціальною щіткою, щоб не поранитися. У комплекті йде пласмасовая чаша для соку 1,5 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 2.5 л |
| Об'єм резервуара для соку | 1.5 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Діаметр завантажувального отвору | 75 мм |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Пряма подача соку | Так |
| Форма завантажувальної горловини | Кругла |
| Форма центрифуги | Циліндрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Штовхач | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
- Ціна: 1 452 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11209
1 452 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





