+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Тепловентилятор Adler AD 7714
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор Adler AD 7714
Повітряна завіса AD 7714 потужністю 2200 Вт ефективно вирішує проблему внутрішнього охолодження через часте відчинення дверей, що особливо використовується в магазинах, громадських будівлях, місцях громадського харчування та установах. Завдяки підігріву повітря, що надходить зовні, прямо біля входу знижуються витрати на обігрів салону. Повітряна завіса AD 7714 дозволяє встановлювати дні тижня та години роботи. У приладі передбачено функцію виявлення відкритого вікна (при зниженні температури в приміщенні на 10С прилад автоматично відключить опалення). Виріб має функцію автоматичного контролю температури, пристрій буде вмикатися та вимикатися для підтримки заданої температури у приміщенні. Дистанційне керування.
Характеристика тепловентилятора Adler AD 7714:
Два рівні нагріву 1000Вт, 2000Вт
Таймер дозволяє вибирати дні тижня та години роботи пристрою.
Годинник
Дистанційне керування
Автоматичний контроль температури у приміщенні
Діапазон температур 7-38°C
Функція виявлення відкритого вікна
Керамічний нагрівальний елемент
Пристрій можна закріпити на стіні
Потужність: 2000 Вт
Максимальна потужність: 2200 Вт
Рівень шуму: 53,1 дБ на відстані 100 см
Захист від перегріву
Вага пристрою: 2,2 кг
Вага в упакуванні: 2,95 кг
Розміри: 535x218x130 мм
Габарити в упакуванні: 570 х 260 х 170 мм
EAN: 5902934831727
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настільний, Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 218 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Побутове |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Вбудований вентилятор, Пульт дистанційного керування, Таймер, Терморегулятор |
| Тип джерела енергії | Електричний |
- Ціна: 2 405,08 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23416
2 405,08 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







