




Керамічний обігрівач Adler AD 7723 з пультом д/у
Тепловентилятор керамічний Adler AD 7723 з пультом д/у
Тепловентилятор з ефективним керамічним нагрівачем, ЖК-дисплеєм і пультом дистанційного керування. У пристрої є таймер, що дозволяє встановити час роботи від 1 до 8 годин. На РК-дисплеї відображається вибрана температура в діапазоні 10-35 ° C, активація певних функцій. Тепловентилятор нагрівається потужністю 1000 Вт або 2000 Вт, має функцію горизонтальних коливань в діапазоні 45 °, запобіжний вимикач, автоматично відключає живлення в разі перекидання пристрою, захист від перегріву і ручку для зручного використання, перенесення. Пристрій має пульт дистанційного керування.
Характеристика тепловентилятора Adler AD 7723:
ЖК дисплей
Дистанційне керування
Таймер 1-8 годин
Контроль температури 10-35 ° C
Горизонтальне коливання 45 °
Керамічний обігрівач
Два рівня потужності 1000 Вт, Потужність 2000 Вт
Захист від перегріву
Автоматичне безпечне відключення
Ручка для перенесення
пиловий фільтр
Функція охолодження нагрівача протягом 30 секунд
Електроживлення: 220-240 В ~ 50 Гц
Потужність 2000 Вт
Рівень шуму <50 дБ
Маса кг 2,2
Вага в упакуванні кг 2,85
Габарити; ширина x глибина x висота 21 х 16,5 х 44,5
EAN: 5902934837156
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 41 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор температури | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Відключення при падінні |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Призначення | Побутове |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип джерела енергії | Електричний |
- Ціна: 2 058,01 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16723
2 058,01 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






