




Планетарний міксер тістоміс Gerlach GL 4219 потужність 1800 Вт
Тістоміс Gerlach GL 4219 мощность 1800 Вт 5 л
Створюйте найсмачніші страви з кухонним тістомісом Gerlach GL 4219 завдяки планетарній системі перемішування. Перемішуйте, взбивайте вибираючи одну з 6 швидкостей для досягнення найкращих результатів. Gerlach GL 4219 має захист від бризг, та має вікно для відслідковування процесу та додавання інгридієнтів.
Характеристика тістоміса Gerlach GL 4219:
Планітарне перемішвання
6 скоростей
Наклонна робоча частина
Ручка регулювання швидкості з підсвіткою
Велика чаша з нержавіючої сталі на 5 л
Кришка з захистом від бризг
3 робочі органи:
• Крюк для заміса тіста
• Вінчик для замішування.
• Венчик для взбивання яєць;
Пластиковий шпатель
Ніжки-присоски
Потужність 1000 Вт
Максимальна потужність 1800 Вт
Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Маса кг 4,63
Маса в упакуванні кг 5,60
Габарити; ширина x глубина x висота 41 х 26,5 х 35
Габарити в упакуванні ШхГхВ 41 х 25 х 32,3
EAN: 5902934839747
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerlach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Голова тістоміса | Підйомна |
| Довжина | 225 |
| Кількість ємностей | 1 |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | пластик, нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1800 Вт |
| Об'єм чаші | 5 |
| Об'єм діжі | 5 л |
| Тип насадки обладнання | Бітер, Гак, Віночок |
| Комплектація | |
| Насадка для замісу тіста | Так |
- Ціна: 5 150,20 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22839
5 150,20 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








