



Знищувач комах Esperanza EHQ002 Eliminator
Знищувач комах Esperanza EHQ002 Eliminator
Знищувач комах Esperanza Eliminator дуже ефективно приманює та ефективно вбиває таких комах, як мухи, молі, комарі та інші літаючі комахи.
У пристрої не використовуються хімічні речовини та аерозолі. Він не пахне. Продукт безпечний для людей або домашніх тварин. Це ідеальне рішення для вашого будинку, саду чи офісу.
Характеристика знищувача комах Esperanza EHQ002 Eliminator:
Номінальна напруга: 220-240 В ~ / 50-60 Гц
Тип лампи: УФ-лампа
Вихідна потужність: 3 Вт
Обмеження внутрішньої мережі
Боротьба з комахами: струм витоку 600В <0,1А
Довжина шнура живлення: 90 см
Розміри продукту:
-Висота: 26 см
-Ширина: 11 см
-Глибина: 11 см
Розмір упаковки: 28 X 12 X 12 см
Вага: 0,427 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.43 г |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 3 Вт |
- Ціна: 293,48 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22578
293,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



