




Тостер Silver Crest STS 920 A1 black
Тостер Silver Crest STS 920 A1 black
За допомогою тостера Silver Crest STS 920 A1 black ви можете швидко приготувати хрусткі тости та гарячі круасани. Тостер призначений для приготування двох тостів одночасно. Велика висота дід’єму тостів розроблена для безпечного видалення з тостерниці, функція переривання робить ще більш зручним приготування смачних тостів. Тостер Silver Crest STS 920 A1 black має функцію розморожування, яка дозволяє використовувати тост безпосередньо з холодильника. Функція автоматичного центрування запобігає горінню тостів і робить тост рівномірним.
З енергоспоживанням 920 Вт тостер може швидко виконувати свої ключові завдання. Наявність термостата дозволяє вибрати один із 7-температурних режимів, враховуючи індивідуальні потреби кожної родини, а автоматичне центрування гарантує рівномірну піджарку.
Характеристика тостера Silver Crest STS 920 A1 black:
Потужність 920 Вт;
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь та високоякісний екопластик без запаху.
Два відділення для тостів.
7 рівнів температури;
Автоматичне відключення;
Плавний регулятор;
Можливість вибору ступеня піджарки;
Функція автоматичного центрування тостів;
Функція розморожування;
Функція нагрівання;
Кнопка зупинки, щоб зупинити процес.
Захист від перегріву;
Ізольований корпус;
Знімний лоток для крихт;
Відсік для зберігання провода живлення.
Нековзкі ніжки;
Електричне живлення 220-240В.
Розмір: 29x19x17 см.
Розмір упакування: 30x22x18,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість тостів | 2 |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Відсік для шнура | Так |
| Піддон для крихт | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 638 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16459
638 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




