+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Bluetooth Стерео Колонка Golon RX-1833BT
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна бездротова bluetooth стерео колонка GOLON 1833BT
Те, наскільки близько можна підійти до реального звучання, залежить не тільки від якості гучномовців і електроніки, але також і від фундаментальних обмежень стереофонічного і багатоканального форматів, використовуваних в даний час. Відмінна система в хорошій кімнаті для прослуховування здатна створювати абсолютно переконливу ілюзію реального звучання.
Характеристики колонка GOLON 1833BT:
Радіоприймач FM: 87,5 -108 мГц;
USB / TFCardReader;
Bluetooth v 4.1 hands free;
Автосканування FM радіостанцій;
Акумулятор 2000 mAh;
Вихідна потужність: 7.5 Вт + 7.5 Вт + 5 Вт (активний САБ)
Динаміки: 2 шт + 1 шт активний САБ
Розмір (Д / В / Ш): 280 x 150 x 110 mm.
Вага: 1,5 кг.
Комплектація:
Bluetooth Колонка GOLON RX-1833BT
Кабель AUX
Зарядний шнур USB / microUSB
коробка-упаковка
Країна виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GOLON |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, mini USB, AUX-вхід |
| Матеріал корпусу | Пластик, Дерево |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Основні | |
| Особливості | USB-роз'єм, Вихід на навушники, Ліхтарик |
| Харчування | Мережа 220В |
| Тип | Приймач |
- Ціна: 645 ₴
- Немає в наявності
- Код: RX-1833BT
645 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







