




Клавиатура проводная ATLANFA AT-M200P USB, игровая, с подсветкой
Клавіатура дротова ATLANFA AT-M200P USB, ігрова, з підсвічуванням
Провідна мультимедійна клавіатура ATLANFA AT-M200P - це сучасний приголомшливий дизайн з 3 режимами підсвічування, яка дозволить вирішувати всі важливі завдання за комп'ютером або ноутбуком в темряві. Завдяки підсвічуванню ви зможете без проблем побачити всі символи, що дозволить швидко і продуктивно друкувати, і без особливої напруги зору.
Особливістю даної моделі клавіатури є функціональна панель, яка знаходиться над основною клавіатури і дозволяє виконувати наступні функції:
регулювання гучності
відкриття нових вкладок браузера
керувати вашим плейлистом
можливість включати беззвучний режим і інші функції.
Переваги використання клавіатури ATLANFA AT-M200P:
Ергономічний дизайн, легке і безшумне натискання клавіш;
Вибір режиму підсвічування (синій, червоний, фіолетовий), регулюється спеціальними клавішами, можна задати постійне мерехтіння з переливами всіх кольорів. Також, при необхідності, підсвічування можна відключити.
Відмінний девайс для любителів комп'ютерних ігор. Передбачені ігрові маніпулятори.
Пластикові підставки на нижній частині корпусу дозволяють встановити клавіатуру під зручним Вам нахилом для комфортної роботи.
Можливість перепрограмування клавіш, так як ви хочете.
Технічні параметри клавіатури ATLANFA AT-M200P:
Розкладка: Російська / Англійська;
Кількість клавіш: 114 (з них 10 мультимедійних);
Тривалість роботи: до 60 мільйонів натиснень;
Інтерфейс підключення: USB 2.0;
Матеріал корпусу: пластик;
Довжина кабелю: 1.4м.
Гарантія: 6 міс;
Виробник: Atlanfa
Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlanfa |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 640 г |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 480 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 190 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Клавіатура | |
| Кількість додаткових клавіш | 10 |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Тип клавіатури | Мембранна |
- Ціна: 276 ₴
- Немає в наявності
- Код: AT-M200P
276 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








