+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Капельная кофеварка Hilton KA-5413
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крапельна кавоварка Hilton KA-5413 (1 чашка)
Приготувати собі улюблену ранкову каву дуже просто з крапельною кавоваркою від компанії HILTON. Модель KA-5413 виконана в сучасному дизайні, відрізняється компактними габаритами і простотою у використанні. Корпус виготовлений з міцного пластику і обладнаний індикацією включення.
Кавоварка Hilton KA-5413 призначена для приготування кави тільки з мелених зерен. Її потужність становить 330 Вт. У пристрої передбачена протикрапельна система і спеціальний піддон для збору крапель, призначений для того, щоб вам було легше доглядати за улюбленою кавоваркою. Безпечна експлуатація реалізована за рахунок автоматичного відключення.
Характеристка крапельної кавоварки Hilton KA-5413:
Тип: краплинна (фільтраційна)
Тип управління: кнопкове
Тип кави: мелений
Потужність: 330 Вт
Резервуар для води: 0,13 л
Контейнер для засипання меленої кави
Додаткові функції: індикація включення
Габарити: 19х14,5х14,7 см
Вага: 0,7 кг
Колір чорний
Особливості:
Напруга / частота: 220-240 В / 50 Гц
Противокапельная система
Знімний лоток для збору крапель
Комплектація:
Одна чашка,
Постійний фільтр для кави
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hilton |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 0.13 л |
| Споживана потужність | 330 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 147 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 263,94 ₴
- Немає в наявності
- Код: KA-5413
263,94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



