+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Электроодеяло Adler AD 7426 150x160cm
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроковдра Adler AD 7426 150x160cm
Підкладкове електроковдра Adler забезпечує тепло і комфорт. Вона також допоможе людям, які піклуються про своє здоров'я. Знімає невралгію, знімає скутість м'язів і покращує кровообіг. Також знімає ревматичні недуги. Електроковдра Adler AD 7426 забезпечує швидкий і рівномірний розподіл тепла, що дозволяє насолоджуватися теплою постільною білизною через кілька хвилин після включення. Ковдра виконана з м'якого, затишного і приємного на дотик матеріалу. Її можна мити, відключивши шнур живлення і терморегулятор. Останній дозволяє вибрати рівень температури і захищає від перегріву. Модель AD 7426 Adler, розміри: висота: 150см, ширина: 160см, призначена для 2 осіб.
Характеристика електроковдра Adler AD 7426:
Електрична підкладка;
Розміри: висота: 150 см x ширина: 160 см;
З'ємний шнур живлення з аналоговим пультом дистанційного керування;
Машинне прання при 30 ° C.;
Підходить для двох осіб;
Легко контролювати;
4-х ступінчастий регулятор температури 0/1/2/3 - на вибір;
Матеріал верху: фліс;
Нижня тканину: поліестер;
Захист від перегріву;
Проста система запобігання ковзання ковдри по матрацу;
Потужність: 2 х 60 Вт;
Електроживлення: 230 В змінного струму 50/60 Гц;
Габарити упакування см: 45 х 13 х 46;
Маса кг: 2,25
EAN: 5902934832540
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.25 г |
| Довжина | 150 см |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Машинне прання | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Розмір | Полуторний |
| Колір | Білий |
| Ширина | 160 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23369
2 250 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




