+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Дорожный фен для волос Adler AD 2247 1400 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фен Adler AD 2247 1400W
Фен Adler AD 2247 потужністю 1400 Вт сушить волосся швидко й комфортно. За допомогою концентратора ви направите сильніший потік гарячого повітря саме туди, де він потрібен. Сушарка має 2 рівні регулювання потужності, вона легка і зручна. Завдяки цьому він стає практичним союзником в укладанні зачіски.
Характеристика фен Adler AD 2247 1400W:
Мощность 1400 Вт
2 рівня потужності
хаб включений
підвісна ручка
тиха робота
Потужність 55 Вт
Максимальна потужність 120 Вт
Електроживлення 220-240 В ~ 50/60 Гц
Габарити, см: 19 х 22 х 8;
Маса кг: 0,325
EAN: 5902934830300
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Ні |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Складна ручка | Так |
- Ціна: 508,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22732
508,25 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






