




Плойка для завивки волос Adler AD 2112
Плойка-локон Adler AD 2112
Проста та енергозберігаюча плойка Adler AD 2112 з класичної лінійки. Керамічне покриття миттєво нагрівається завдяки системі PTC і рівномірно розподіляє тепло, дозволяючи досягти бажаного ефекту за кілька хвилин. Ви можете використовувати плойка Adler AD 2112, щоб підкреслити хвилі, але і скрутити локони з досить прямого волосся не складе труднощів. Все, що вам потрібно зробити, це взяти в руки плойку і змусити зачіску випромінювати справжню красу.
Характеристика плойки Adler AD 2112:
Керамічне покриття для рівномірного розподілу тепла
Швидкий нагрів (PTC)
індикатор живлення
Зручна ручка і ергономічна форма
Закруглені кінчики для запобігання опіків
Можливість створювати всілякі локони і хвилі
Поворотний шнур
Діаметр: 32 мм
Потужність 55 Вт
Максимальна потужність 120 Вт
Електроживлення 220-240 В ~ 50/60 Гц
Габарити, см: 36 х 5,2 х 8;
Маса кг: 0,29
EAN: 5902934831376
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Вага | 0.29 кг |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
- Ціна: 533,35 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22674
533,35 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





