




Щипці плойка для волосся Adler AD 2103 ceramic
Плойка-локон Adler AD 2103 ceramic
Енергозберігаюча плойка Adler AD 2103, адаптована до форми руки і спеціально захищена від опіків. Керамічні нагрівальні елементи забезпечують рівномірний розподіл тепла і, як наслідок, дозволяють легко створити зачіску своєї мрії. Система швидкого нагріву PTC дозволяє підкреслити ваші локони відразу після включення. До плойки додається щітка, яка дозволяє завивати волосся приголомшливо. Якщо вам потрібні пухнасті кучеряве волосся, 2103 для вас.
Характеристика плойки Adler AD 2103 ceramic:
Керамічне покриття для рівномірного розподілу тепла;
Швидкий нагрів (PTC);
Індикатор живлення;
Зручна ручка та ергономічна форма;
Закруглені кінчики для запобігання опіків;
Можливість створювати всілякі локони й хвилі;
Click-on для додаткового обсягу і красивих хвиль;
Поворотний шнур;
Діаметр: 19 мм з прикріпленою щіткою;
Потужність 30 Вт.
Живлення: 220-240 В ~ 50 Гц;
Габарити, см: 36 х 5 х 9;
Маса кг: 0,26
EAN: 5908256832480
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.26 кг |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Індикатор роботи | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
- Ціна: 222,51 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16053
222,51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







