




Ваги кухонні Adler AD 3167 black USB
Вага кухонна Adler AD 3167 black USB
Кухонні ваги Adler AD 3167 - це воістину новаторське рішення на будь-якій кухні. Поєднання сучасного і елегантного зовнішнього вигляду з сучасними рішеннями зробить його улюбленим помічником на будь-якій кухні. Корпус виконаний зі скла. Він має велику поверхню для зважування: 24 см x 18 см, що підвищує комфорт використання.
Великі і важкі інгредієнти більше не проблема! Вантажопідйомність до 10 кг. Ваги також водонепроникні, завдяки чому прилад відмінно працює в кухонних умовах. Вам також не потрібно більше турбуватися про батарейки. Ваги заряджаються через micro USB тип B (кабель в комплекті). 3-х годин зарядки вистачить приблизно на 3-4 місяці використання за умови, що ми використовуємо його 3-4 рази в день.
Характеристика ваг кухонних Adler AD 3167 black USB:
Максимальне навантаження: 10 кг
Точність: 1 г / 0,1 фунта: унція; 1 мл / 0,1 рідкої унції
Одиниці: г, фунт: унція, мл, рідка унція
Площа зважування: 24 см x 18 см
Висувний РК-екран
Розмір екрану: 6,2 см x 2,8 см
Водонепроникний IP5
Заряджається через Micro USB тип B
Довжина кабелю USB: 1 м
Габарити: ширина x глибина x висота 19 х 27,5 х 3
Габарити упакування: ширина x глибина x висота 19,3 х 28 х 3,2
Маса кг 0,708
Чорний колір
EAN 5902934837224
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Знімна тара | Так |
| Тип елементів живлення | інші |
| Точність вимірювання | 1 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Мілілітри, Унції, Фунти, Грам |
| Вимірювання об'єму рідини | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 711,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22894
711,50 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний






