+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Коврик с подогревом SolRay 53163 530/1630 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим з підігрівом SolRay 53163 на основі карбонової плівки "Heat Plus" 530/1630 мм
В холодну пору року завжди бажаним є тепло і затишок. Інколи для комфортного самопочуття лише теплого одягу не вистачає. На допомогу прийде килимок з підігрівом SolRay - це ідеальний спосіб не тільки зігріти ноги, але і зігрітися в прохолодному чи сирому приміщенні, на роботі або вдома. Адже якщо ноги залишаються холодними, то їх проблематично зігріти навіть обгорнувшись теплою ковдрою. З впевненістю можна сказати, що теплі килимки розв'язувати проблему простуди й нежиті.
Підходить для просушування мокрого взуття.
Якщо з Вами мешкають домашні тварини то теплий килимок стане їх улюбленим місцем відпочинку.
Особливості:
Килим з підігрівом SolRay складається з тепловідбивної підкладки та нагрівального елемента, що розташований між двома слоями коврового матеріалу (ковролін на войлочній основі, товщина 5 мм). Нагрівальним елементом служить інфрачервона плівка Heat Plus, яка рівномірно розподіляє тепло по всій поверхні килима, не перегріваючи його і зберігаючи абсолютну безпеку для користувача.
Килимки з підігрівом SolRay вирізняються дуже низькою енергомісткістю і високим коефіцієнтом корисної дії.
Килим — з високоякісного ковроліну великої щільності, товщина виробу 10 мм.
Характеристики килима з підігрівом SolRay 53163:
Номінальна напруга: 176 Вт;
Габаритні розміри: 53 х 163 х 1 см;
Захист від перегріву;
Різні кольори на вибір: синій, коричневий, сірий;
Температура підігріву: ~ 50 градусів;
Матеріал нагрівача: карбонова інфрачервона плівка Heat Plus;
Матеріал основи: войлочний ковролін;
Живлення: напруга 220 В;
Довжина проводу, м 1,5.
Гарантія 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Споживана потужність | 176 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Ні |
| Максимальна температура нагріву | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри в розгорнутому вигляді | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Глибина | 1630 |
- Ціна: 1 178,72 ₴
- Немає в наявності
- Код: 53163
1 178,72 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








