




Кавомолка Liberton LCG-1601 Black
Кавомолка Liberton LCG-1601 Black
Ніщо не може зрівнятися з запахом меленої кави - свіже-мелені зерна смачніше, й пахнути зовсім інакше, ніж типове мелене кава. У його приготуванні допоможе вам кавомолка Liberton LCG-1601 Black. Кавомолка має велику потужність 160 Вт. Можливість помелу імпульсним режимом. Двостулковий ніж з нержавіючої сталі. Місце на кавомолці для мережевого шнура забезпечить зручне зберігання пристрою, а гумові, не ковзаючі ніжки забеспечать безпечне використання.
Характеристика кавомолки Liberton LCG-1601 Black:
Потужність 160 Вт
Корпус: пластик
Лезо з нержавіючої сталі
Обсяг: 70 г
Перемикач тимчасового імпульсу
Робота виключно з кришкою
Місце для зберігання кабелю
Мірна ложка
Шум і (A)
Прозора кришка
Зручна кнопка
Автоматичне блокування
Довжина шнура живлення см ;
Колір: чорний;
Габарити В/Ш/Г, см: 20,5 х 11,3 х 10,5;
Габарити упакування В/Ш/Г, см: 20,5 х 11 х 10,5;
Вага кг: 0,7;
Вага в упакуванні кг: 0,8;
Живлення: 220-240В 50 / 60Гц;
Гарантія 2 роки
* Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить й від налаштувань вашого монітора комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм ємності для меленої кави | 70 г |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 203 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 113 мм |
- Ціна: 616,20 ₴
- Немає в наявності
- Код: LCG-1601 Black
616,20 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний







