
Мікрохвильова піч Kernau KFMO 2011 MB
Мікрохвильова піч Kernau KFMO 2011 MB
Мікрохвильова піч Kernau KFMO 2011 MB призначений для приготування, розігрівання й розморожування продуктів та їжі. Принцип роботи печі заснований на електромагнітне випромінювання дециметрового діапазону, що у свою чергу забезпечує швидкий і безпечний нагрів продуктів до - 0.5 За секунду. У даній моделі просте і зрозуміле механічне управління, обсяг внутрішньої камери становить ~ 20 л, всередині обертаємося скляна підставка діаметром 25.5 см, таймер до 35-ти хвилин, корпус пофарбований в чорний колір.
Характеристики мікрохвильової печі Kernau KFMO 2011 MB:
Потужність мікрохвильовки 1050 Вт;
Потужність мікрохвиль: 700 Вт;
Обсяг печі: 20 л;
Управління: механічне;
Діапазон таймера: до 35 хв .;
5 рівнів потужності;
Діаметр внутрішньої обиртової підставки: 25,5 см;
Функція розморожування за часом;
Функція розморожування за вагою;
Наявність звукового сигналу;
Колір зовнішньої частини: чорний;
Розміри мікрохвильовки ВхШхГ: 259 х 440 х 340 мм;
Вага виробу: ~ 11 кг;
Опис і інструкція українською мовою;
Контроль якості збірки на виробництві;
Юридична гарантія 2 роки.
* Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить й від налаштувань монітора вашого комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 259 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дверца | Відкидна |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Режим розморожування | Так |
- Ціна: 2 572,62 ₴
- Немає в наявності
- Код: KFMO 2011 MB
2 572,62 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



