




Електроковдра двоспальне ECG ED 140 HN
Ковдра з підігрівом ECG ED 140 HN
Електричне ковдру ECG ED140HN з контролем температури створює тепло для приємного і спокійного сну. Ви керуєте ковдрою з допомогою контролера з 2-ма рівнями нагріву з захистом від перегріву. Блок управління можна зняти з ковдри. Матеріал: супер тонка повстяна поверхню коричневого кольору, розміри: 140 х 160 см - підходить для 2 осіб на двоспальному ліжку.
Характеристика доовдри з підігрівом ECG ED 140 HN:
Підкладка з електричним підігрівом.
Розміри 140 х 160 см / для двох осіб на двоспальному ліжку.
Два рівня налаштування температури.
Два незалежних кабельних пульта дистанційного керування.
Світловий індикатор ON
100% поліестер
Роз'єм з'ємний кабель живлення з пультом дистанційного керування
Приєднання ремінь
Захист від перегріву
Споживання енергії 2 x 60 Вт
Довжина кабелю живлення 2 м
Колір: коричновий
Розміри упаковки ШхГхВ: 41 х 35 х 14 см
Гарантія 2 роки
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 140 см |
| Довжина шнура | 2 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Розмір | Двоспальний |
| Тип | Електричні ковдри |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 мес |
- Ціна: 1 738 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15890
1 738 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








