



Вентилятор настольный ECG FT 23A 21 Вт Белый
Вентилятор ECG FT 23A
Вентилятор ECG FT 23A потужністю 21 Вт. Має стабільну базу, що дозволяє розміщувати його на нерівних поверхнях, не побоюючись падіння. Маючи обертову робочу поверхню, вентилятор розширити охоплення більшої площі. Вентилятор ECG FT 23A має лопаті з діаметром 23 див Дві швидкості дозволяють вибрати швидкість потоку повітря. Є можливість включити режим маятник, поворотні рухи вентилятора на 90 градусів. Вентилятор ідеально підходить в будь-яку квартиру або офіс.
Характеристика вентилятора ECG FT 23A:
2 рівня подачі повітря;
Рухлива робоча частина;
Регулювання вертикального нахилу;
Діапазон обертання робоча частина: 90 °;
Діаметр лопатки вентилятора: 230 мм;
Діаметр робоча частина: 270 мм;
Висота: 360 мм;
Максимальна швидкість повітря м / с;
Довжина шнура живлення: 1,6 м;
Рівень шуму: 60 Дб;
Матеріал: пластик;
Колір: білий;
Живлення: 220-240 В, 50 Гц;
Номінальна потужність: 21 Вт;
Розмір Д/Ш/В см: 21,5 х 27 х 36;
Вага: 1,27 кг
Гарантія 1 рік;
EAN:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 230 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.27 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кут повороту | 90 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Ні |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
- Ціна: 890,40 ₴
- В наявності
- Код: ECG FT 23a
1 023,45 ₴
890,40 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



