+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32





Электродуховка Liberton LEO-651 Dark Red - 65 л, конвекция, 2200 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електродуховка Liberton LEO-651 Dark Red 65 л. 2200 Вт.
Стильний дизайн Liberton LEO-651 Dark Red неймовірно універсальний і привабливий зовнішній вигляд зачаровує з першого погляду. Лаконічність й відсутність зайвого роблять її дійсно елегантної. Темно-червоний дизайн практичний та відрізняється стильністю. Ви позбавите себе від зайвого клопоту з очищення, які притаманні моделям у світлій колірній гамі.
Великий обсяг LEO-651 Dark Red відрізняється великим об'ємом - цілих 48 літрів. Цього простору дійсно досить для створення великих кулінарних шедеврів й одночасного приготування кількох страв. Внутрішня поверхня духовки зроблена з нержавіючої сталі.
Ергономіка в усьому. Зручність експлуатації - головний пріоритет цієї моделі. Тому вона має просту і зрозумілу систему управління на поворотних важелях. Внутрішній простір відмінно висвітлюється підсвічуванням. Звуковий сигнал інформує про закінчення заданого часу, що визначається режимами роботи або таймером. Функція автовідключення сприяє меншій витраті часу на контроль та відсутності переживань про те, що не вимкнув прилад.
Режими роботи. В цій техніці їх 3. З їх допомогою ви можете приготувати рибу, м'ясо, гриль м'ясний й овочевий, закуски на шпажках, випічку, піцу та багато інших страв. Функція всебічного конвекційного обдування істотно знижує час приготування й робить блюдо всебічно пропечений.
Додаткова комплектація. Купуючи цю електричну піч, разом з нею ви отримуєте: Тримач для гриля, решітка для грилю, тримач для дека, деко, деко для піци. Всі ці пристосування легко зберігаються всередині, коли техніка знаходиться в неактивному стані.
Характеристика електродуховки Liberton LEO-651 Dark Red:
Управління: механічне;
Потужність Вт: 2200;
Колір (фасад / корпус): темно-червоний;
Обсяг л: 65;
Кількість рівнів нагріву: 3;
Таймер: 60 хвилин, зі звуковим сигналом;
Максимальна температура, ° C: 250, регулюється;
Покриття внутрішньої камери: Нержавіюча сталь;
Кількість вікон в двері: 1;
Інше: конвекція, внутрішнє освітлення, тримач для гриля, решітка для грилю, тримач для дека, деко, деко для піци в комплекті;
Розміри вироби (ДхШхВ): 51,35×49,2×39,3 см;
Розміри упаковки (ДхШхВ): 63,2×52,4×44,5 см;
Вага нетто, кг: 11.55;
Вага брутто, кг: 13.53
Гарантія 2 роки.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, Слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кіровоградська область, Луганська область, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Конвекція | Так |
| Максимальна потужність печі | 2200 Вт |
| Об`єм | 65 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.55 кг |
| Висота | 492 мм |
| Глибина | 393 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Подвійне скло дверцят | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Додаткова комплектація | Вертел, Форма для піци |
| Звуковий сигнал | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 мес |
| Максимальний час установки таймера | 60 |
- Ціна: 4 396,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: LEO-651 Dark Red
4 396,60 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




