




Кліматичний комплекс ECG ACR 5570
Кліматизатор ECG ACR 5570
Кліматизаторами ECG ACR 5570 – прилад 4-в-1: вентилятор / зволожувач повітря / повітроохолоджувач / функція іонізації. Комплектується водяним фільтром (випарним), який змочується водою й продувається повітрям. Таким чином, вода приймає з навколишнього середовища тепло необхідне для її випаровування, і, отже, охолоджує повітря. Завдяки охолоджуючим вкладках «ICE BOX» (які попередньо охолоджуються в морозильній камері) можна помітно поліпшити інтенсивність процесу охолодження повітря — вкладки знижують температуру води, що випаровується, а це, у свою чергу, ще більше збільшує кількість тепла, що відбирається з повітря.
Управління таким приладом здійснюється за допомогою пульта дистанційного управління і ви зможете налаштувати його вимкнення за допомогою таймеру з затримкою від 1 години до восьми годин.
Характеристика кліматизатора ECG ACR 5570:
• 4-в-1: вентилятор / зволожувач повітря / повітроохолоджувач / функція іонізації;
• Контур зволоження / охолодження з водяним насосом;
• Можливість відключення функції зволожувача повітря;
• 3 швидкості: низька / середня / висока;
• Вертикальну та горизонтальну коливання;
• Пам'ять функція для останньої налаштування;
• Подвійна фільтрація повітря;
• Роз'ясненнями з'ємний для очищення пиловий фільтр;
• Функція автоматичної іонізації;
• Таймер автоматичного відключення індикатора залишкового часу (1 рік, 2 рік, 4 год, 8 год);
• Регульована передня решітка з функцією ГОЙДАЛКИ для рівного розподілу повітря;
• Світлодіодний індикаторний дисплей;
• Зручний пульт дистанційного керування / Місце для зберігання для пульта дистанційного керування у верхній частині;
• Зсувний 6-літровий резервуар для води;
• Індикатор рівня води;
• Можливість використовувати охолоджувальні заправки. У комплекті дві місткості для охолодження;
• Автоматичне відключення зволоження / охолодження у разі спустошення місткості;
• Місце для зберігання силового кабелю в задній частині пристрою;
• Вбудована ручка та 4 коліщатка для зручного переміщення.
ВЛАСТИВОСТІ І ФУНКЦІЇ:
Режими та властивості повітряного потоку:
• Три робочі швидкості (висока, середня і низька);
• Автоматична циркуляція повітря в горизонтальному та вертикальному напрямку;
• Подвійна система фільтрації;
• Очищення повітря з використанням негативних іонів;
Інші функції:
• Вентилятор / охолодження зі зволожувачем;
• Функція таймера;
• Дистанційне керування;
• Великий резервуар для води об'єднання об'ємом 5,5 л, легко очищається;
• Контур охолодження, заснований на циркуляції великого об'єднання єму рідини для більш швидкого й ефективного охолодження;
• Функція нагадування про чищення повітряного фільтра після 100 годин роботи у вигляді світлового індикатора та звукового сигналу;
• Практичні колеса з гальмівним механізмом.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Номінальна напуга: 220-240 В ~ 50 Гц;
• Номінальна вхідна потужність: 70 Вт;
• Рівень шуму: 61,6 дБ;
• Пульт дистанційного керування: живлення від літієвої батареї 1 × 3 В CR2032 - в комплекті.
Параметри:
Корпус: пластик;
Колір: Білий, сірий;
Довжина дроту живлення 115 см;
Розміри ШхВхГ: 300 х 700 х 250 мм;
Розміри упакування ШхВхГ: х х мм;
Вага: 6,5 кг.
Гарантія 1 рік.
* Кольоровий відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, в тому числі це залежить й від налаштувань вашого монітора комп'ютера. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставлення в різні міста України:
Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область, Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Бахмут, слов'янськ, Єнакієве, Костянтинівка, Донецьк, Маріуполь, Краматорськ, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано-Франківська область, Київ, Київська область, Кропивницька область, Луганська область, Лисичанськ, Сіверодонецьк, Кришталевий, Стаханов, Алчевськ, Львівська область, Львів, Миколаївська область, Одеса, Ізмаїл. І інші міста та села України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECG |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 65 Вт |
| Потік повітря | 3 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Режими роботи | Очищення повітря, Вентиляція, Іонізація, Охолодження |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Параметри живлення приладу | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Відсік для шнура | Так |
| Основні | |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.15 |
| Об'єм резервуара для води | 5.5 |
| Рекомендована площа приміщення | 16 кв. м |
| Тип установки | Підлоговий |
| Призначення кондиціонера | Побутової |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 2 |
| Тип внутрішнього блоку | Колонний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
- Ціна: 8 502 ₴
- Немає в наявності
- Код: ECG ACR 5570
8 502 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний








