




Електропіч MPM MPE-09/T 30 л.
Настільна електропіч з конвекцією MPM MPE-09/T 30 л.
Будь-яка господиня хоче обладнати свою кухню так, щоб можна було приготувати смачний обід, не витративши багато часу. Для цього їй потрібно не тільки щоб все було під рукою, але і щоб прибори володіли великою кількістю функцій. Електрична піч для кухні - це ті пристосування, яке допоможе вам приготувати їжу не тільки смачно, але і швидко.
Електрична духовка MPE-09 / T - компактний електричний пристрій, який може служити додатковим доповненням до кухонного обладнання. Електрична духовка MPE-09 / T потужність 1600 Вт допоможе вам приготувати смачні страви. Віна має функцію термоціркуляціі, яка дозволяє готувати страви набагато швидше і при більш низькій температури. Завдяки циркуляції повітря пристрій швидко нагрівається і рівномірно розподіляє тепло. Установка ТАЙМЕРА в діапазоні від 0 до 60 хвилин забезпечить ідеальний відсоток обсмажування і виключить можливість підгоряння. Температуру можна регулювати від 100 до 230 ° C, а велика місткість духовки - 30 літрів забезпечує комфорт.
Характеристика електропечі MPM MPE-09/T:
Поверхня нержавіюча сталь;
Потужність 1600 Вт.;
Об'єм - 30 л.;
Таймер на 60 хв. (Зі звуковим сигналом по закінчені);
Регулювання температури від 100 до 230 * С;
Верхній і нижній нагрівальний елемент, можливість смикнути окремо, або разом;
Підсвічування;
Конвекція;
Індикатор роботи;
Подвійне скло;
Гриль з худобу;
Решітка;
Деко;
Розміри (Ш/Г/В) (см): 52 x 40,5 x 32;
Внутрішні розміри (Ш/Г/В) (см): 37,8 x 31,1 x 25,6;
Розмір упаковки (Ш/Г/В) (см): 59 х 43,5 х 37;
Колір: чорний;
Живлення: 220-240 В - 50/60 Гц;
Гарантія 1 рік.
EAN:
* Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Ми здійснюємо доставку в різні міста України:
Сумская область, Тернопольская область, Харьковская область, Херсонская область, Хмельницкая область, Черкасская область, Черниговская область, Черновицкая область, Винницкая область, Волынская область, Днепропетровская область, Донецкая область, Бахмут, Славянск, Енакиево, Константиновка, Донецк, Мариупол, Краматорск, Житомирская область, Закарпатская область, Запорожская область, Ивано-Франковская область, Киев, Киевская область, Кировоградская область, Луганская область, Лисичанск, Северодонецк, Хрустальный, Стаханов, Алчевск, Львовская область, Львов, Николаевская область, Одесса, Измаил. Та інші міста і села.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MPM Product |
| Країна виробник | Польща |
| Гриль | Так |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Конвекція | Так |
| Максимальна потужність печі | 1600 Вт |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Подвійне скло дверцят | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Таймер | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Максимальний час установки таймера | 60 |
- Ціна: 5 318,63 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15690
5 318,63 ₴
- +380 (95) 240-71-32
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний





