+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32




Мікрохвильова піч Severin MW 7877 20 літрів + Гриль
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Severin |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | НІ |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Дисплей | Так |
| Конвекція | Так |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Гриль | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Замок від дітей | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Так |
| Максимальна потужність гриля | 1350 Вт |
| Нижний гриль | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Висота | 458 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертові гриль | Ø 24,5 см |
- Ціна: 1 925 ₴
- Немає в наявності
- Код: 11239
1 925 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний



