+380 (67) 405-62-38
+380 (95) 240-71-32


Міксер Mesko MS 4213 300 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міксер Mesko MS 4213 300 Вт
Зручний кухонний міксер Mesko MS 4213 потужністю 300 Вт, необхідних для будь-якої людини, який пече торти і печиво. Ручний міксер являє собою компактний електричний прилад, пристосований для утримання однієї рукою. Міксер Mesko MS 4213 дозволяє використовувати п'ять різних швидкостей. Міксер підходить для змішування борошна з іншими інгредієнтами і збивання яєць. При необхідності, ви також можете використовувати Turbo.
Характеристика Міксер Mesko MS 4213:
Потужність: 300 Вт
5 швидкість
Вага: 1 кг
Розміри упаковки: 16 х 14 х 40 див.
Гарантія 1 рік .
EAN: 5908256836389
Кілька слів про марку Mesko: Mesko відомий в Польщі та ЄС марки сегмента побутової техніки. Продукти, пропоновані високої якості, відрізняється сучасним дизайном, інноваційними технічними рішеннями і високим ступенем практичної корисності. З його інноваційної та унікальною досліджень і випробувань, продукти Mesko відповідати очікуванням клієнтів. Техніка Mesko проводяться на великих і відомих заводах, що гарантує високу якість своєї продукції. Всі продукти мають маркування СЕ і сертифікат НИЗ і мають 12-місячної гарантією, що проводиться Центральною служби Польщі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.08 кг |
- Ціна: 384 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12263
384 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (67) 405-62-38
- +380 (95) 240-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Графік роботи
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- СуботаВихідний
- НеділяВихідний




